מחשבון המרה

close
בחרו חומר ואחר כך סוג או עובי; הזינו אורך ורוחב; לחצו על "חשב"
סה"כ מטר מרובע
סה"כ קילו
backtop

שירותי חיתוך

ג'וליבר מציעה מניפה רחבה של שירותי חיתוך לגלילים וגיליונות. החברה עובדת עם מגוון רחב של חומרי גלם לרבות פוליאסטר, פוליפרופילן, אלומיניום, בדים לא ארוגים, שמשוניות, נייר, למינטים שונים ועוד.

בזכות ניסיון שנצבר לאורך כשלושים שנה, מפעל מתקדם וציוד חדשני, ג'וליבר היא מהשחקנים המובילים בישראל בתחומה. לרשות החברה חמישה סליטרים לחיתוך גלילים ושלושה שיטרים לחיתוך גיליונות. תודות לכך אנו מסוגלים לחתוך גלילים ברוחב שבין 10 מילימטר ועד 2.2 מטר, ובעובי שבין 8 מיקרון ועד 2 מילימטר. לחברת ג'וליבר יכולות חיתוך של גלילי מאסטר גדולים במשקל 2 טון ובקוטר 1.2 מטר.

שירותי החיתוך בג'וליבר עומדים תחת בקרת איכות קפדנית ובתקנים המחמירים בענף. הפרויקטים מבוצעים בהתאם לדרישת הלקוח ובהתאמה אישית. החברה מספקת מהירות וזמינות תוך עמידה בלוחות זמנים צפופים וכן פתרונות SOS.

שירותי החיתוך שלנו עומדים לטובת תעשיות שונות כגון תעשיות ביטחוניות, תעשיית המזון, תרופות, טקסטיל, דפוס, יצרני יריעות למיניהם ועוד. ג'וליבר מכירה היטב את הדרישות הספציפיות של כל ענף ובכך מעניקה ללקוחותיה שקט נפשי וביטחון. תקני אבטחת האיכות המחמירים, ביחד עם הניסיון וההקפדה בלתי מתפשרת על מקצועיות ואמינות, סייעו לחברת ג'וליבר לספק מענה לחברות ממגזרים שונים בתעשייה.

מנהל מוצר: יוסי פן
טלפון: 04-6407333
פקס: 04-6407444
נייד: 052-3756118
דוא"ל: yossip@jolybar.com
שינוי גודל גופנים